Koszyk

Rabaty

 

Przygotowaliśmy dla wszystkich którzy z nami współpracują, możliwość zdobycia dodatkowych korzyści w formie dodatkowego rabatu. Nie ważne, czy wybrałeś tradycyjną formę współpracy jako hurtownik czy jako hurtownik w modelu dropshipping. Ważne, że jesteś z nami i my to doceniamy. Dlatego, dajemy Tobie kilka możliwości zdobycia dodatkowego rabatu. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz. Sprawdź poniżej co przygotowaliśmy dla Ciebie.

 

Mając status hurtownika, masz dostęp do cen hurtowych. Wszystkie dodatkowe rabaty jakie możesz uzyskać, liczone są od ceny hurtowej.

 

Dodatkowe akcje rabatowe - Będziemy udostępniali specjalne kody rabatowe, dodatkowo obniżamy ceny produktów na określony czas lub do wyczerpania zapasów. Warto z takich akcji skorzystać, jest to zawsze dodatkowa możliwość uzyskania dodatkowego rabatu. Nie możesz tego przegapić!

 

Program lojalnościowy - Doceniamy wszystkich którzy z nami współpracują, dlatego postanowiliśmy uruchomić dodatkowy program lojalnościowy, polegający na zbieraniu punktów i wymianie ich na dodatkowe rabaty. Za każdy wydany 1 zł otrzymasz 1 pkt. Im więcej punktów uzbierasz tym większy rabat otrzymasz. Każde zdobyte 100 pkt możesz wymienić na 1 zł. Punkty wymieniasz kiedy chcesz. Przykład: zamówienie za 860 zł = 860 pkt = 8 zł ( 60 pkt zostanie do momentu uzbierania równych 100 pkt, które możesz zamienić na 1 zł ). Punkty otrzymuje się za produkty nie koszty dostawy.

 

Darmowa dostawa - Wszystkie zamówienia o wartości 1000 zł netto ( 1230 zł brutto ) wysyłamy kurierem GRATIS. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz tą opcję. Tylko na terenie Polski.

 

Sumowanie rabatów -  U nas rabaty łączyć się w duże korzyści!

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.