Prowadzisz aktywny tryb życia i lubisz wyzwania? Ten zegarek z pewnością dotrzyma Ci kroku!

Jeżeli jesteś wymagający i oczekujesz od zegarka więcej niż tylko odmierzanie czasu, ten model zegarka będzie strzałem w 10!

Zegarek posiada mnóstwo niezbędnych funkcji: alarm, budzik oraz timer, dlatego będzie doskonałym towarzyszem wakacyjnych przygód i innych wypraw.

 

Zegarek wyposażony jest również w stoper z dokładnością do 1/100 sek oraz datownik wskazujący miesiąc, dzień miesiąca
i tygodnia.

Wytrzymała konstrukcja, użyte materiały oraz precyzyjne wykonanie to gwarancja użytkowania przez długie lata.

Czas przedstawiany jest na tarczy zarówno w sposób analogowy, jak i cyfrowy, dzięki czemu odczytujesz czas tak jak jest Ci wygodniej. Zegarek jest bardzo odporny na ścieranie dzięki zastosowaniu szkiełka szafirowego i technologii Platting IPG/IPS czyli jonowej metodzie napylania powłoki zegarka.

Technologia ta pozwala dodatkowo na uzyskanie wyjątkowo atrakcyjnej, jednolitej powierzchni zegarka.

Koperta wykonana jest z wysokiego gatunku tworzywa sztucznego, a pasek jest poliwęglanowy, dzięki czemu jest wytrzymały i lekki.

 Przy codziennym użytkowaniu jest bardzo komfortowy i wyjątkowo szybko dopasowuje się do ręki, zapewniając lekkość i wygodę.

Wodoszczelność Water Resist 3 BAR (30M) sprawdzi się podczas mycia rąk i brania prysznica (odporny na zachlapania), nie zaleca się jednak w nim pływania.

Zegarek posiada również jasne i bardzo wygodne podświetlenie, które oświetla tarczę elektryczną zegarka od spodu, dzięki czemu można odczytać wskazania nawet w ciemności.


Kolejny plus to duża gama wariantów do wyboru - od bardzo tradycyjnych do mało spotykanych połączeń kolorystycznych.

Dlatego możesz wybrać swój ulubiony kolor i dopełnić stylizację lub po prostu się wyróżnić.

W każdym przypadku zegarek ten będzie dopełnieniem Twojego sportowego stylu życia: od uprawiania sportów poprzez każdy rodzaj aktywności, aż do porannego budzenia.

Wszystkie KOLORY tego modelu zegarka znajdziesz TU.

Więcej oryginalnych zegarków znanych marek w przystępnych cenach, znajdziesz na stronie sklepu internetowego vivab2b.pl